Best Price of samsung : Samsung PN60F5300 60" 1080p 600Hz Class Plasma (2.2" ultra-slim) HDTV
Samsung PN60F5300 60" 1080p 600Hz Class LED HDTV:
  • 60" LED panel
    With a 1920 x 1080 Full HD resolution
  • True 16:9 aspect ratio
    View your movies as the director intended on the 600Hz Class 2.2" ultra-slim Samsung 60" Full HD LED TV
  • The Samsung Digital LED TV has a built-in digital tuner
    Watch digital broadcasts, including HDTV programs where available
  • HDMI Inputs: 2
    Enjoy a superior HD experience with HDMI, the one cable audio/video solution
  • The 600Hz Class 2.2" ultra-slim Samsung 60" Full HD LED TV 60" screen measured diagonally from corner to corner
ENERGY STAR
TV stand sold separately. See all TV stands.
TV mount sold separately. See all TV mounts.
Product Category : samsung , samsung,samsung galaxy s4,samsung galaxy note 3,samsung galaxy s3,samsung galaxy s5,samsung kies,samsung tablet,samsung galaxy,samsung galaxy s4 active,samsung smartwatch, Check Out Promo Samsung PN60F5300 60" 1080p 600Hz Class Plasma (2.2" ultra-slim) HDTV