Best Price of samsung : Samsung UN65F6300 65" 1080p 120Hz Class LED (2.0" ultra-slim) HDTV
Samsung UN65F6300 65" 1080p 120Hz Class LED HDTV:
  • 65" LED panel
    With a 1920 x 1080 Full HD resolution
  • True 16:9 aspect ratio
    View your movies as the director intended
  • Built-in digital tuner
    Watch digital broadcasts, including HDTV programs where available
  • HDMI Inputs: 4
    Enjoy a superior HD experience with HDMI, the one cable audio/video solution
  • 65" screen measured diagonally from corner to corner
  • Built-in WiFi
    Stream video via the Internet connection
ENERGY STAR
TV stand sold separately. See all TV stands.
TV mount sold separately. See all TV mounts.
Product Category : samsung , samsung,samsung galaxy s4,samsung galaxy note 3,samsung galaxy s3,samsung galaxy s5,samsung kies,samsung tablet,samsung galaxy,samsung galaxy s4 active,samsung smartwatch, Featured Offers Samsung UN65F6300 65" 1080p 120Hz Class LED (2.0" ultra-slim) HDTV